Mühendislik Hizmeti

Eroğlu Group Mühendislik, mühendislik ve proje yönetimi kapsamında yurt içinde ve yurt dışında her çeşit anahtar teslim projeler ile çelik yapı projeleri, konut projeleri ve özel taahhütlü projelerinin başlangıcından bitimine kadar profesyonel yaklaşımla organize edilip sevk ve idaresi firmamızın deneyimli proje yöneticileri tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır.

services-tabs-139154408

services-tabs-139154408

Müşavirlik Hizmeti

Her türlü kamu binaları, konutlar, işyerleri, eğitim yapıları, sağlık yapıları, spor yapıları, hastane yapıları ile her türlü  fabrika ve eski eser, tarihi eser binanın müşavirlik hizmetlerinin sağlanması, projelerinin hazırlanması, ruhsatlandırma işleri ve uygulama kontrollük hizmetlerinin verilmesi ile her çeşit mevcut veya tarihi eser binanın deprem testinin yapılması deprem dayanıklılık raporunun hazırlanması; gerekli durumda ise bina güçlendirme projelerinin hazırlanması için yurt içinde  ve yurtdışında Eroğlu Group Mühendislik alanında uzman kadrosuyla ile sizlere hizmet verir.

services-tabs-139154408

services-tabs-139154408

Danışmanlık

Eroğlu Mühendislik olarak inşaat ve mühendislik sektöründe bir çok proje ve uygulamada danışmanlık hizmeti vererek; projelere ve kurallara göre en uygun maliyetlerle, kaliteli ve 1. Sınıf malzemelerle, yaşanılabilir bir tasarımla ve en üst düzeyde güvenle yapılması, yapılan uygulamaların denetlenmesi ve yönetilmesi, eksiklerin ya da  hataların giderilmesi ve minumum seviyeye çekilmesi gayesiyle danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Her nevi yapı projelerinin; tasarımlarından resmi kuruluşlardan onaylarına, statik, mimari, mekanik, elektrik, 3 boyutlu modelleme ve bütün altyapı uygulamalarından inşaatın teslim edilmesine kadar geçen tüm süre zarfında raporlar halinde yetkili mercilere sunulmaktadır.

Bu sayede her adımda proje kontrollü bir şekilde yürütülerek hedeflenen Güvenli, Ekonomik, Estetik ve yaşanılabilir yapıların hayata geçirilmesi amaçlanmakta ve sağlanmaktadır.

Proje Hazırlama ve Tasarım

Projelendirme çalışmalarımız, firmamız bünyesinde bulunan proje hazırlama bölümünde yer alan profesyonel proje geliştirme ekibimizce yapılmaktadır. Eroğlu Mühendislik proje geliştirme ekibi, projelendirme çalışmalarının tamamında en güncel versiyonlu uygulamalar ile çalışmakta olup hem ulusal hem de uluslararası yönetmeliklere ve imar planlarına uygun şekilde proje hizmeti vermektedir.

services-tabs-139154408

services-tabs-139154408

İnşaat Hizmetleri

Konut, ticari inşaat, gayrimenkul geliştirme alanlarında çok fazla tecrübeye ve teknik bilgi ve birikimin sahibi olan Eroğlu Mühendislik, kaliteli hizmet verme prensibi çerçevesinde, insan yaşamına duyarlı kaliteli ve modern anlayışla geliştirdiği projelerle, iş ortakları ile güçlü işbirliğiyle çalışarak anahtar teslim hizmetler vermektedir.

services-tabs-139154408

Eroğlu Mühendislik; betonarme, ağır ve hafif çelik yapı sistemleri dahil olmak üzere tüm yapı işlerini organize edebilecek ve üretebilecek tüm bilgiye, birikime ve deneyimli bir kadrodan oluşmaktadır. A’dan Z’ye bütün yapıları anahtar teslim olarak garanti eder.

Mühendis ve işletme kökenli Eroğlu Group Mühendislik; inşaat projelendirme, yönetimi, yapımı, kalite kontrolü ve işin zamanında teslim edilmesi safhalarında gayet başarılı hizmetler vermektedir.

Talep Formu Gönder

Firmamızla İlgili İhtiyacınız Olan Tüm Konuları Bize Yazın. En Kısa Sürede Sizlere Geri Dönüş Yapalım.